Sat10212017

Last updateSat, 21 Oct 2017 6am

Back You are here: Home Info şcolare Elevi Clasa zero, elevi admişi 2017-2018

Elevi

Clasa zero, elevi admişi 2017-2018

Lista copiilor admiși

An școlar 2017-2018

  

COLEGIUL NATIONAL DE ARTA "ION VIDU" MUN.TIMISOARA - Limba română - Tradițional

 

TIMIŞOARA - TIMIŞ

 

Nr. crt.

 

Nume

 

Prenume

Etapa

 

 

 

 

 

 

1

AMARIEI

 

ELIZA SERENA

 

I

 

 

 

 

 

 

2

ANESCU

 

HADASA MIRIAM

 

I

 

 

 

 

 

 

3

BOGĂNESCU

 

MARIA ALEXIA

 

I

 

 

 

 

 

 

4

BRANCU

 

REBECA MIHAELA

 

I

 

 

 

 

 

 

5

BURGHELEA

 

VICTORIA

 

I

 

 

 

 

 

 

6

CRAŞOVAN

 

TEODORA

 

I

 

 

 

 

 

 

7

CUMPĂNĂŞOIU

 

CAIUS AUGUSTIN

 

I

 

 

 

 

 

 

8

DIMA

 

TOBIAS

 

I

 

 

 

 

 

 

9

DOBRE

 

ALESSIA IOANA

 

I

 

 

 

 

 

 

10

DRAGALINA

 

PATRIK ALBERT

 

I

 

 

 

 

 

 

11

DRĂGILĂ

 

CARLA ANAMARIA

 

I

 

 

 

 

 

 

12

EREMIA

 

NIDYA SORAYA

 

I

 

 

 

 

 

 

13

FALLAH-SHORGOL

 

HADIS

 

I

 

 

 

 

 

 

14

GAVRILĂ

 

MARIA SOFIA

 

I

 

 

 

 

 

 

15

GIOL

 

MARIA SABRINA

 

I

 

 

 

 

 

 

16

HELGIU

 

DAVID

 

I

 

 

 

 

 

 

17

IONUŢ

 

BIANCA MARIA

 

I

 

 

 

 

 

 

18

LAŢCU

 

DARIUS MIHAI

 

I

 

 

 

 

 

 

19

LAŢCU

 

MARIA ALEXANDRA

 

I

 

 

 

 

 

 

20

LINTA

 

BOGDAN OVIDIU

 

I

 

 

 

 

 

 

21

MAGHET

 

ANDREAS

 

I

 

 

 

 

 

 

22

MIHAIUŢI

 

VLAD ION

 

I

 

 

 

 

 

 

23

MOISĂ-PREDA

 

ADRIAN MIHAI

 

I

 

 

 

 

 

 

24

MOZA

 

GIORGIANA

 

I

 

 

 

 

 

 

25

MURARIU

 

DRAGAN CONSTANTIN

 

I

 

 

 

 

 

 

26

ONICI

 

BIANCA

 

I

 

 

 

 

 

 

27

PATRAŞ

 

LAVINIA LIVIA

 

I

 

 

 

 

 

 

28

PAŢCAN

 

IOSUA EMANUEL

 

I

 

 

 

 

 

 

29

PAVELESCU

 

MARA

 

I

 

 

 

 

 

 

30

PĂUNA

 

AIDEN GABRIEL

 

I

 

 

 

 

 

 

31

PETROV

 

TANIA

 

I

 

 

 

 

 

 

32

PÎRVAN

 

MELISSA ANDREEA MARIA

 

I

 

 

 

 

 

 

33

PRICOP

 

IONUŢ NICOLAE

 

I

 

 

 

 

 

 

34

ŞERBAN

 

THEA

 

I

 

 

 

 

 

 

35

ŞERCĂU

 

ROBERTA HELENA

 

I

 

 

 

 

 

 

36

ŞUFAN

 

RAREŞ BOGDAN

 

I

 

 

 

 

 

 

37

TRANDAFIR

 

IASMIN NIKOLAS

 

I

 

 

 

 

 

 

38

ULITA

 

BOGDAN LIVIU

 

I

 

 

 

 

 

 

39

URSU

 

BRANISLAV

 

I